PL EN RU

dr

Urszula Starakiewicz-Krawczyk

Wykładowca akademicki, promotor prac magisterskich i licencjackich. Szczególnie interesuje się problematyką zarządzania sportem i głównie w tym temacie realizuje badania i publikuje. Pracuje w metodologii jakościowej. W 2012 z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską "Uwarunkowania rozwoju profesji menedżerów sportowych w Polsce". Stara się nawiązywać i utrzymywać wartościowe międzynarodowe kontakty naukowe, ale także rozwijać współpracę z praktykami. Jest opiekunem Studenkiego Koła Naukowego Zarządzania Sportem "Get Ready".

Ukończyła WZ UW oraz XIV L.O. we Wrocławiu (2 miejsce w rankingu najlepszych liceów ostatnich 15 lat  według miesięcznika "Perspektywy"). Dwukrotnie była laureatką konkursu "Grasz o Staż" (2005, 2006). Była także wyróżniona w konkursie "Ośmiu Wspaniałych" za zaangażowanie społeczne (2000). 

Prywatnie amatorsko uprawia różne sporty, pasjonuje się tańcem. Stara się być aktywna społecznie - współpracowała między innymi z Fundacją Hobbit z Wrocławia i Fundacją Robinson Crusoe z Warszawy. Kibicuje przedsiębiorczości społecznej i zrównoważonemu rozwojowi. Lubi ludzi aktywnych i wesołych.

EQUIS
AASBI
Uniwersytet Warszawski
PRME
MBA
Ceeman
ACCA
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników