PL EN RU

Henkel

KIM JESTEŚMY?

Henkel to nowoczesna firma kosmetyczno-chemiczna z ponad 140 tradycją, działająca na całym świecie. Oferuje szeroki portfel marek i technologii w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości), Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe) oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii).

Henkel posiada główną centralę w Düsseldorfie, w Niemczech i działa na ponad 120. rynkach na całym świecie, zatrudniając około 50 tysięcy pracowników.

W Polsce firma działa od 1990 roku i jest obecna we wszystkich trzech sektorach biznesowych. Poza siedzibą główną w Warszawie, firma posiada również centrum badawcze oraz 4 ośrodki produkcyjne. Zatrudnia blisko 1000 osób.

 

KOGO SZUKAMY?

Wszystkich pracowników firmy Henkel na całym świecie łączy umiejętność kreowania innowacyjnych pomysłów, nieustanne dążenie do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań oraz pasja służenia klientom jako zaufany partner, oferujący najlepsze produkty i technologie, na których mogą polegać ludzie na całym świecie.

Zapewniamy indywidualny rozwój pracowników, oparty na różnorodności i zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Jeżeli ta wizja przemawia do Ciebie, stanowi wyzwanie i sprawia, że chcesz dać z siebie wszystko - to myślisz tak jak my. Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań jednym z nas!

 

 

 

A A
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników